Skrýt reklamu

Reklamace se má řešit, viz

Obral Vás někdo, nenechte si to pro sebe!

Reklamace se má řešit, viz

Příspěvekod Návštěvník » ned led 27, 2013 9:55 pm

Reklamace se má řešit, viz. níže.Vážená paní/Vážený panehlavním předpokladem pro pozitivní vyřízení reklamace je odeslání balení zakoupeného výrobku. Balení by mělo být odesláno na adresu Massive Dynamic Ltd., Nowogrodzka 23, 00-511 Warszawa, PolskoJe nutné připojit příslušné prohlášení, které by mělo obsahovat několik informací proč výrobek nesplnil očekávání, způsob užití výrobku, stručný popis Vašeho životního stylu a diety během kúry. Rádi uvítáme fotografie nebo lékařské potvrzení hmotnosti těla před a po kúře, aby bylo možné ověřit předložené informace. Prohlášení by mělo obsahovat osobní údaje, včetně čísla bankovního účtu pro účel navrácení peněz bankovním převodem a Váš ruční, výrazný podpis.Pokud je balení zavřené, peníze vrátíme zpět automaticky. Pokud je balení otevřené nebo prázdné, posouzení reklamace bude trvat delší dobu. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na contactcz@activefoodsupplements.com nebo 228880736S pozdravem a přáním hezkého dne, Beáta Kavková, Active Food Supplements, Tel. 228 880 736

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Návštěvník
 

Re: Reklamace se má řešit, viz

Příspěvekod mmm » pon led 19, 2015 9:32 pm

Vážená paní obědnala jsem si prášky na hubnutí CGA 800 ty ale vůbec nefungují.Nehodlám se dohadovat o vrácení peněz a ani nehodlám posílat něco do Polska.Obědnané to bylo u vás,tak to prosím řešte.Zaplatila jsem 1580kč a ty chci zpět.Moje adresa Marie Šimrová Palackého 675 Jáchymov 36251 Děkuji předem za kladné vyřízení.
mmm
 

Re: Reklamace se má řešit, viz

Příspěvekod Návštěvník » úte bře 10, 2015 3:27 pm

Dobrý den, chci se zeptat na další postup.... Dnes mi přišlo balení za 790Kč. Bohužel balíček převzal manžel, myslel si, že je to něco do mé práce. Vás produkt jsem si pouze na netu prohlížela a rozklikla objednávku. NIC JSEM SI ALE NEOBJEDNALA..... Jsem úplně v šoku, jak je možné, že mi váš produkt dnes na dobírku přišel. Nedostala jsem žádný mail nebo upozornění o objednávce nebo poslání balíčku. Chci okamžitě vrátit peníze. Balení je samozřejmě neotevřené. Kam mám poslat balíček a kde mám jistotu vrácení peněz? Opravdu jsem se ještě s ničím podobným nesetkala. Děkuji za odpověď. Monika
Návštěvník
 

Re: Reklamace se má řešit, viz

Příspěvekod Návštěvník » úte čer 16, 2015 11:33 am

[quote="Návštěvník"]Reklamace se má řešit, viz. níže.Vážená paní/Vážený panehlavním předpokladem pro pozitivní vyřízení reklamace je odeslání balení zakoupeného výrobku. Balení by mělo být odesláno na adresu: Massive Dynamic Ltd., Nowogrodzka 23, 00-511 Warszawa, PolskoJe nutné připojit příslušné prohlášení, které by mělo obsahovat několik informací: proč výrobek nesplnil očekávání, způsob užití výrobku, stručný popis Vašeho životního stylu a diety během kúry. Rádi uvítáme fotografie nebo lékařské potvrzení hmotnosti těla před a po kúře, aby bylo možné ověřit předložené informace. Prohlášení by mělo obsahovat osobní údaje, včetně čísla bankovního účtu pro účel navrácení peněz bankovním převodem a Váš ruční, výrazný podpis.Pokud je balení zavřené, peníze vrátíme zpět automaticky. Pokud je balení otevřené nebo prázdné, posouzení reklamace bude trvat delší dobu. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na: contactcz@activefoodsupplements.com nebo 228880736S pozdravem a přáním hezkého dne, Beáta Kavková, Active Food Supplements, Tel.: 228 880 736[/quote]
Návštěvník
 

Re: Reklamace se má řešit, viz

Příspěvekod Vospálková Jaroslava » úte srp 11, 2015 10:39 am

[quote="Návštěvník"]Reklamace se má řešit, viz. níže.Vážená paní/Vážený panehlavním předpokladem pro pozitivní vyřízení reklamace je odeslání balení zakoupeného výrobku. Balení by mělo být odesláno na adresu: Massive Dynamic Ltd., Nowogrodzka 23, 00-511 Warszawa, PolskoJe nutné připojit příslušné prohlášení, které by mělo obsahovat několik informací: proč výrobek nesplnil očekávání, způsob užití výrobku, stručný popis Vašeho životního stylu a diety během kúry. Rádi uvítáme fotografie nebo lékařské potvrzení hmotnosti těla před a po kúře, aby bylo možné ověřit předložené informace. Prohlášení by mělo obsahovat osobní údaje, včetně čísla bankovního účtu pro účel navrácení peněz bankovním převodem a Váš ruční, výrazný podpis.Pokud je balení zavřené, peníze vrátíme zpět automaticky. Pokud je balení otevřené nebo prázdné, posouzení reklamace bude trvat delší dobu. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na: contactcz@activefoodsupplements.com nebo 228880736S pozdravem a přáním hezkého dne, Beáta Kavková, Active Food Supplements, Tel.: 228 880 736[/quote]


Naposledy oživil Anonymous v úte srp 11, 2015 10:39 am
Vospálková Jaroslava
 


Zpět na Finanční podvody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron