Skrýt reklamu

imperium finance

Obral Vás někdo, nenechte si to pro sebe!

imperium finance

Příspěvekod Návštěvník » stř kvě 02, 2012 5:03 pm

imperium finance

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !

Návštěvník

Re: imperium finance

Příspěvekod Milan » ned bře 06, 2016 6:05 am

Já s nimi mám zkušenost dobrou, sice krátkodobou, ale vydělal jsem u nich nějaké peníze...nebyly to miliony, dával jsem dost, ale byl jsem i tak spokojenej, doporučil jsem i kamarádovi, nevím jak on...
Milan

Příspěvekod Janko » ned kvě 01, 2016 4:54 am

dobrá zkušenost
Janko

Příspěvekod Jarda » stř kvě 04, 2016 3:58 pm

Byl jsem u nich rád, dobrá péče o zákazníka, kterou jsem u předešlých firem v tomto oboru neměl
Jarda

Příspěvekod Mil.Parověl » pon črc 04, 2016 5:31 pm

Mám s firmou Imperium Finance skvělé zkušenosti, asi 2 roky a 3 měsíce. Poté jsem investoval peníze do nemovitostí, protože jsem se tomu nechtěl již věnovat a neinvestovat čas do této věci. 65 let, Mil.Parověl
Mil.Parověl

Příspěvekod Lizl » čtv črc 07, 2016 9:20 am

Já sem si nemohl stěžovat, nevím, jak ostatní, přístup se mi dost líbil jakože fakt dost
Lizl

Příspěvekod Návštěvník » stř črc 27, 2016 6:12 pm

U firmy Imperium Finance se sídlem Strakonická vím, že nikdy nezměnili jméno firmy jako to dělají jiné podvodné firmy v oboru, u kterých jsem "projel" spoustu peněz, u firmy Imperium Finance jsem vydělal a vydělávám dál hodně peněz, konkrétní ale nebudu.
Návštěvník

Příspěvekod Ladislav » pon črc 13, 2020 9:44 pm

Tak to jsme se nasmál u čtení těch komentářů... To si asi někdo sedl z firmy Imperium finance a psal si po večerech sám tyhle pozitivní recenze :D

Pokud má firma imperium klienty s pozitivní zkušeností, tak asi nebudou trávit čas vypisovat to někde na foru. Lidi proberte se proboha!!!
Ladislav

Příspěvekod Major Zeman » stř pro 22, 2021 11:47 pm

Policie hledá kontakt na všechny klienty poškozené firmou Imperium Finance, pokud jste byli poškození touto firmou ozvěte se na linku 274 842 683
Major Zeman

Příspěvekod Imperium Finance » čtv led 13, 2022 11:26 am

[quote="Major Zeman"]Policie hledá kontakt na všechny klienty poškozené firmou Imperium Finance, pokud jste byli poškození touto firmou ozvěte se na linku 274 842 683[/quote]
Dobrý den, Vámi zmíněné číslo neexistuje, což hovoří samo za sebe. Pod rouškou anonymity si na internetu řada lidí dovolí to, co by si v osobním rozhovoru nikdy nedovolili. To bude patrně i Váš případ. Respektujeme právo každého na vyjádření, nicméně toto už je opravdu za hranou. Ubezpečujeme Vás, že jsme připraveni hájit jméno naší společnosti právní cestou.
Imperium Finance

Zpět na Finanční podvody