Skrýt reklamu

PONDOVÁ IVANA-ZLODĚJKA,agropond@seznam.cz

Podvodné úvěry, předražené půjčky.

PONDOVÁ IVANA-ZLODĚJKA,agropond@seznam.cz

Příspěvekod Návštěvník » pon úno 08, 2016 12:21 am

PONDOVÁ IVANA-ZLODĚJKA,agropond@seznam.cz

Zlodějka Ivana Pondová se zabývá prodejem štípaneho palivového dříví.Dřevo nakupuje od lesnických firem,kterým pak nezaplatí.Některým dluží už víc jak tři roky,a jedná se o desetitisícové až stotisícové položky. Nezvedá telefony,neodpovídá na maily.Na její kontaktní adrese bydlí její dcera,která vás pošle…

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Návštěvník
 

Re: PONDOVÁ IVANA-ZLODĚJKA,agropond@seznam.cz

Příspěvekod agropond » pát dub 12, 2019 9:31 pm

Vazeni, dokazete vysvetlit, proc bez jakehokoliv overeni, podkladu, ci soudniho obvineni zde,otisknete narceni cloveka ze zlodejny???? To se nestydite?? Policiste eu - dekuji pekne za tuto policii......Je videt, ze je na vas spolehnuti a kdykoliv se na vas mohu obratit. Jmenuji se Ivana Pondova, 18.10.2011 jsem prerusila zivnost, od 16.11. 2011 jsem byla vedena na UP. Od te doby nepodnikam a podnikat nehodlam. Zjistila jsem , ze tento lzivy prispevek jste uverejnili 2.8.2016
a to bez jakehokoliv overeni!!!!! Protoze obvineni neexistuje!!!Kdokoliv si do vyhledavace napise me jneno - zjisti, ze jsem zlodejka. Davate tedy sanci uspokojeni zavistivym, zlym, pomstychtivym,pomlouvacnym a neuspesnym lidem? Noo tak to se vam opravdu dari. Zjistili jste si alespon, co je v techto prispevcich pravda??? Taakze - priklad - muj soused me opravdu stve - tak vam napisu, ze mi ukradl treba popelnici....JE TO ZLODEJ!!!! Huraa otisknete to a ja budu mit z toho radost. Nee - ja takova nejsem a nedokazu to, ale jini u vas dostanou sanci.... Je to spravne???? Pokud tento lzivy pripevek neodstranite, poverim meho pravnika.
agropond
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát dub 12, 2019 9:21 pm

Re: PONDOVÁ IVANA-ZLODĚJKA,agropond@seznam.cz

Příspěvekod agropond » stř kvě 15, 2019 5:39 am

Vazeni, dokazete vysvetlit, proc bez jakehokoliv overeni, podkladu, ci soudniho obvineni zde,otisknete narceni cloveka ze zlodejny???? To se nestydite?? Policiste.eu - dekuji pekne za tuto policii......Je videt, ze je na vas spolehnuti a kdykoliv se na vas mohu obratit. Jmenuji se Ivana Pondova, 18.10.2011 jsem prerusila zivnost, od 16.11. 2011 jsem byla vedena na UP. Od te doby nepodnikam a podnikat nehodlam. Zjistila jsem , ze tento lzivy prispevek jste uverejnili 8.2.2016 a to bez jakehokoliv overeni!!!!! Protoze obvineni neexistuje!!!Kdokoliv si do vyhledavace napise me jneno - zjisti, ze jsem zlodejka. Davate tedy sanci uspokojeni zavistivym, zlym, pomstychtivym,pomlouvacnym a neuspesnym lidem? Noo tak to se vam opravdu dari. Zjistili jste si alespon, co je v techto prispevcich pravda??? Taakze - priklad - muj soused me opravdu stve - tak vam napisu, ze mi ukradl treba popelnici....JE TO ZLODEJ!!!! Huraa otisknete to a ja budu mit z toho radost. Nee - ja takova nejsem a nedokazu to, ale jini u vas dostanou sanci.... Je to spravne???? Pokud tento lzivy pripevek neodstranite, poverim meho pravnika.


Naposledy oživil Anonymous v stř kvě 15, 2019 5:39 am
agropond
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát dub 12, 2019 9:21 pm


Zpět na Úvěrové podvody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron