Skrýt reklamu

S tímto pánem mám také zkušenost a je to klasický prodavač p

Podvodné úvěry, předražené půjčky.

S tímto pánem mám také zkušenost a je to klasický prodavač p

Příspěvekod Návštěvník » pon dub 19, 2021 11:55 pm

S tímto pánem mám také zkušenost a je to klasický prodavač pojistek, který Vám "přebouchá" smlouvy jenom, aby měl vytoužené provize. Nabízí spoření u pojišťovny Amsico, nejspíš asi poskytují nejvyšší provize na trhu. Dále je u něj klasické strašit lidi tím, že když si nebudou spořit teď, v důchodu nebudou mít z čeho žít, proto je třeba spořit alespoň 3.000,- měsičně a nejlépe u Amsica, kde ve své podstatě nemáte nic garantováno a až nám ten finanční trh spadne, všichni o ty peníze přijdou. To už ale tento pán bude vysmátý a bude mít kapsy plné peněz z těchto provizí.Osobně nevěřím, že v ČR se dá finanční poradenství dělat profesionálně, určitě ne, pokud je finanční plánovač nebo chcete-li pojišťovák, určitě ne finanční poradce, ten by měl mít mnohem větší rozsah svých služeb, než pouze pojistek, odměňován na základě provizí a ne na základě hodinové taxy, jako jsou hodnoceni právnící, daňový poradci atd. To by však byla nutnost mít vysokou školu a absolvovány náročné zkoušky u příslušného státního orgánu. Tohleto však v dohledné době nehrozí, je v tom přece lobby těchto společností a naplněné kapsy politiků.

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !




Naposledy oživil Anonymous v pon dub 19, 2021 11:55 pm
Návštěvník
 

Zpět na Úvěrové podvody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron