Skrýt reklamu

Podvodníci z SMS- finančního poradenství

Podvodné úvěry, předražené půjčky.

Podvodníci z SMS- finančního poradenství

Příspěvekod Návštěvník » úte dub 20, 2021 12:00 am

Podvodníci z SMS- finančního poradenství

CHtěla bych potvrdit podvodné jednání sms fin. poradenské společnosti. Jsme profík z oboru, vystudovaný ING. a MBA. V oboru pracuji již 10 let, nyní jsem na postu ředitele Fincentra. Pečlivě vybírám pro klienta návrhy řešení cestou analytického oddělení, porovnávám cenu a krytí. Nejsem prodejce pojistek ani jiný bouchač životního pojištění. Navštívil mne v pátek fin. poradce z této společnosti sms, s tím, že měl se mnou domluvenou schůzku. Netušil, že jsem z branže a hned mi chtěl na první schůzce nabídnout ŽP. Oponoval jsem s tím, že mám vše pod kontrolou, nvíc uzavřený kvalitní produkt se spořením u ING, který mi běží 7 let. SMS poradce vytasil s toky okamžitého zručšení, že nejlepší je pojišťovna Amsico….a hned chtěl uzavírat životko za 4.000,-! Málem mne trefilo…..povídal, jak dříve pracoval u ZDF a nyní je u sms fin. por. a má se dobře. A ptal se co dělám…když jsem vysvětlil, že pracuji v oboru, že první zjišťuji potřeby klientů, že mi nejde o provize, ale aby byl zabezpečený a že ŽP má vysoké náklady, že je lepší uzavřít smlouvu v nižší částce a raději k tomu připojit investice přímo. Mám já sice menší provizi, ale klient má větší výnos, kvalitněji nastavené zajištění. Naštval se a odešel s tím, že ať jdu někam… Domnívám se, že tohle hovoří za vše! Je mi to líto, nechala bych takovým odebrat licenci! Lidé! Dávejte bacha!!

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !




Naposledy oživil Anonymous v úte dub 20, 2021 12:00 am
Návštěvník
 

Zpět na Úvěrové podvody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron