Skrýt reklamu

Také Česká inkasní a p.Hrneček se svými poddanými.

Podvodné úvěry, předražené půjčky.

Také Česká inkasní a p.Hrneček se svými poddanými.

Příspěvekod Návštěvník » pon dub 19, 2021 11:41 pm

Také Česká inkasní a p.Hrneček se svými poddanými.

Já jsem se s panem Hrnečkem setkala v dávné minulosti, kdy pohledávku vymohl k mé spokojenosti. Proto jsem se rozhodla jeho služeb využít znovu. V prosinci 2011 jsem podepsala smlovu o postoupení pohledávky, zaplatila 12 tis. Kč a zdálo se, že vše půjde rychle.Dlužníka se jim prý podařilo telefonicky kontaktovat (mají na to fígle) a to byl důvod, proč jsem do toho šla. Jenže od té doby komunikace velmi špatná, pracovník p. Veverka, který má mou pohledávku na starost, je něco neuvěřitelného – hovor (pokud ho seženete) začíná “ tak bez omáčky, nemám náladu“ a aniž vás nechá domluvit, hovor ukončí. Voláte panu Hrnečkovi jako šéfovi, ten mele do kola stále to samé…., ničeho se nedoberete. Na e-maily nereagují, SMS nepřijímají, přijdete-li bez ohlášení, vůbec se jim to nelíbí, že se máte objednat – ale jak, když se s vámi nikdo nebaví? Můj aktuální stav je ten, že jsem začala sama pátrat po dlužníkovi, abych zjistila dotazem u Vězeňské služby, že je od prosince 2011 ve výkonu trestu. A tady to je právě zajímavé ve výkonu trestu je od 12.12.11, přičemž 16.12.11 ho údajně telefonicky kontaktovali!!!Myslím, že jsem přišla o peníze, protože se jistě nějak vymluví (p. Hrneček), zapře to nebo svede na omyl svého podřízeného. Ale třeba jsopu i tací, kteří byli spokojeni – já nevím. Volala jsem na některá čísla z referenční listiny, spokojení zákazníci. Šárka

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !




Naposledy oživil Anonymous v pon dub 19, 2021 11:41 pm
Návštěvník
 

Zpět na Úvěrové podvody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron