Skrýt reklamu

podvodník pavel stejskal

Vše ostatní ohledně podvodného jednání prosím sem.

Re: podvodník pavel stejskal

Příspěvekod Návštěvník » stř lis 19, 2014 12:25 pm

[quote="Návštěvník"]I když víte, kde bydlí je to na prd...párkrát vám zvedne tel. , pokud bude potřebovat další prachy od Vás, pak si Vás dá do nevyžádaných hovorů....jeho tchyně a potažmo přítelkyně v tom jedou s ním...zjistili jsme, že má být v podmínce, bylo by dobré na něj podat žalobu, má ho na starosti advokát pan JUDr. Novotný, kterým se rád p. Stejskal ohání...máme na něj i kontakt...dsmecenska@seznam.cz. Mám pocit, že jeho maminka o tomto nemá ani tušení, nyní jsme i ji sehnali, tak uvidíme, jak se k tomu postaví ona.

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Návštěvník
 

Re: podvodník pavel stejskal

Příspěvekod Návštěvník » pát led 16, 2015 11:46 am

Dobrý den,

asi úplně nejlepší by bylo se spojit a podat vše hromadně. Myslím, že už je nás víc než dost ........
Návštěvník
 

Re: podvodník pavel stejskal

Příspěvekod anonym » pon bře 23, 2015 11:39 am

pan stejskal provozuje restauraci na jezerce,praha branik,cislo 601 345 375
anonym
 

Re: podvodník pavel stejskal

Příspěvekod xxx » úte bře 31, 2015 1:35 pm

Dobrý den,

jaká je u vás situace? Také mám stejný problém..
xxx
 

Re: podvodník pavel stejskal

Příspěvekod --- » čtv dub 02, 2015 5:59 pm

Potvrzuji, ze jsou nize napsane informace pravdive.. vyborny recnik a manipulator, v zadne pripade nespolupracovat, velmi sikovne meni pravidla hry. Smlouvy apod. zcela ignoruje - nenechte se oklamat!!!

Jak to prosim vypada s zalobou? Pripadne je nejaky kontakt na vysetrujici policisty, prosim?

Dekuji za odpoved !!!

PS: Zkusil jsem se zastavit v restauraci, kterou zminujete, ale je zavrena..
---
 

Re: podvodník pavel stejskal

Příspěvekod smrt » pon kvě 04, 2015 4:03 am

Ahoj
Též mne napálil o 60 00,-tis.
kdo ho najde dam mu 5tis.
smrt
 

Re: podvodník pavel stejskal

Příspěvekod ... » ned lis 15, 2015 8:50 pm

Kdokoliv kdo budete chtít nějaké informace o panu Stejskalovi .. napiště mi do mailu...nitta.t@seznam.cz..
...
 

Re: podvodník pavel stejskal

Příspěvekod dsmecenska » pát pro 11, 2015 11:34 am

Podala jsem žalobu a je povinen vše uhradit, včetně náhrad prácníkům...nebojte se a jděte do toho
dsmecenska
 

Re: podvodník pavel stejskal

Příspěvekod dsmecenska » pát pro 11, 2015 11:42 am

[quote="dsmecenska"]Podala jsem žalobu a je povinen vše uhradit, včetně náhrad právníkům...nebojte se a jděte do toho[/quote]Zdravím,


podejte i jednotlivě...já vyhrála... :P ,, dne 19.11.2015, po půl roce, ale přece, naše soudy ještě fungují, najděte si dobrého právníka a máte to v kapse...musí uhradit i mé právní náklady!!!


[quote="Návštěvník"]Dobrý den,

asi úplně nejlepší by bylo se spojit a podat vše hromadně. Myslím, že už je nás víc než dost ........[/quote]
dsmecenska
 

Re: podvodník pavel stejskal

Příspěvekod dsmecenska » úte pro 15, 2015 5:42 pm

Můžete i jednotlivě, vše jsem předala svému právníkovi a soud vyhrála, nyní čekám na nabytí právní moci ..
dsmecenska
 

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní podvody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron