Skrýt reklamu

podvodník pavel stejskal

Vše ostatní ohledně podvodného jednání prosím sem.

podvodník pavel stejskal

Příspěvekod Návštěvník » pát úno 01, 2013 2:00 pm

podvodník pavel stejskal

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Návštěvník
 

Re: podvodník pavel stejskal

Příspěvekod aralka1 » stř pro 04, 2013 9:52 pm

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda jste se někdo setkali s panem Pavlem Stejskalem. Přechodně bydlí v Praze Chabrech trvalé bydliště Modřany. K nám domů ho přivedl přítel včetně svojí přitelkyně se , kterou má 4 měsíční dceru. Pavel vystupoval jako , že má miliony na zadku a spousty známých. Umí vyřídit i nemožné. pro začátek nám nabídnul zabavený vůz Mercedes ML od společnosti Ge Money. Vzal si zzálohu a po voze ani slechu. pár dní na to kolegovi nabídl vůz Mercedes S . ten mu dal taky zálohu cca 350 tis. Do areálu nám přivezl nakladač Volvo takže jsme byli klidnější, že o peníze nepříjdeme. Trvdil, že nakladač je jeho a že nám ho nechá pokud naše slíbené auta nedopadnou. Jak se posléze ukázalo a po návšěvě kriminální policie a nakladač byl odcizen panem. Stejskalem z jiné firmy. Dále si na nás natankoval naftu na firmu, kterou má v likvidaci atd. Ještě nám tento drzej pán vyhrožuje nějakými nacvičenými hochy, kteří tady jezdí. A nejsmutnější je , že policie ještě stojí při něm. Spojili jsme se se všemi okradenými a budeme podávat hromadnou žalobu. Nejsem si , ale jista jak to v tomto státě dopadne.
aralka1
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát říj 04, 2013 9:16 am

Re: podvodník pavel stejskal

Příspěvekod josef smid » sob led 25, 2014 7:27 am

dobry den mam take stejnou zkusenost s panem pavlem stejskalem nar 27.3. 1979 trvale bytem piskova
830/25 praha 12- modrany a ne jen ja je nas vic kdo o tomto cloveku vite neco vic napiste sem
hystame hromadne trestni oznameni dluzi nam hodne penez sliboval os. auta bagry nakladaky zabavene v ge money vybral zalohy a ne male a od te doby se nam vyhyba pokud by jste vedeli kde se tenhle clovek viskytuje nabyzim i odmenuza informaci dekuji josef smid
josef smid
 

Re: podvodník pavel stejskal

Příspěvekod Sokrates » čtv led 30, 2014 4:40 pm

Dobrý den, koukám že máme podobné zkušenosti. myslím že bychom se měli spojit, mě sice podvedl jinak, ale jedná se o tu samou osobu. Můj email v případě, že se budete chtít dohodnout je sokrates1111@seznam.cz. Netušil jsem co je to za člověka, ani čeho je schopný, teď vidím, že v tom nejsem ani zdaleka sám.
Sokrates
 

Re: podvodník pavel stejskal

Příspěvekod aralka1 » stř bře 05, 2014 5:15 pm

[quote="josef smid"]dobry den mam take stejnou zkusenost s panem pavlem stejskalem nar 27.3. 1979 trvale bytem piskova
830/25 praha 12- modrany a ne jen ja je nas vic kdo o tomto cloveku vite neco vic napiste sem
hystame hromadne trestni oznameni dluzi nam hodne penez sliboval os. auta bagry nakladaky zabavene v ge money vybral zalohy a ne male a od te doby se nam vyhyba pokud by jste vedeli kde se tenhle clovek viskytuje nabyzim i odmenuza informaci dekuji josef smid[/quote]

Dobrý den, vime kde pan Stejskal je a umíme ho zkontaktovat. Zatím vždycky přijel, pokud máte zájem o více info 601388433.
aralka1
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát říj 04, 2013 9:16 am

Re: podvodník pavel stejskal

Příspěvekod chaberak » pon dub 07, 2014 5:44 pm

[quote="aralka1"][quote="josef smid"]dobry den mam take stejnou zkusenost s panem pavlem stejskalem nar 27.3. 1979 trvale bytem piskova
830/25 praha 12- modrany a ne jen ja je nas vic kdo o tomto cloveku vite neco vic napiste sem
hystame hromadne trestni oznameni dluzi nam hodne penez sliboval os. auta bagry nakladaky zabavene v ge money vybral zalohy a ne male a od te doby se nam vyhyba pokud by jste vedeli kde se tenhle clovek viskytuje nabyzim i odmenuza informaci dekuji josef smid[/quote]

Dobrý den, vime kde pan Stejskal je a umíme ho zkontaktovat. Zatím vždycky přijel, pokud máte zájem o více info 601388433.[/quote]

hledejte ho - u samkový, kobyliská 19, dolní chabry
chaberak
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon bře 10, 2014 11:26 pm

Re: podvodník pavel stejskal

Příspěvekod Michal Jedlicka » sob kvě 03, 2014 2:54 am

Zdravim Vas vsechny. Pripojuji se k nazorum vyse. Mel sem tu cest se s panem Stejskalem potkat. Dobre umi mluvit, takze jsem mu veril (to je chyba). Dokonce jsem si pres nej chtel koupit auto, tak jsem mu dal zalohu (dalsi chyba). Po nekolika vymluvach ze kamion mel nehodu, auta jsou na Cernaku, pak v Holesovicich a pak kde kdo vi... Pokazde, kdyz jsme se meli setkat, neco mu do toho nahodou prislo, ale kdyz neco potreboval on, prijel ochotne kdykoli a kamkoli. Pan Stejskal si od nasi rodiny pronajal areal - nemusim podotykat, ze neplati. Nejdrive to byly vymluvy, ze si myslel, ze se plati mesic zpet... Podotykam, ze tu smlouvu si vymyslel on... Potom, co jsem ho urgoval, tak byly standardni vymluvy... V nedeli...v pondeli...ve stredu...v patek...proste porad. Je to clovek, co mlati prazdnou slamu a jen dela problemy.
NIKOMU Z VAS NEDOPORUCUJI S TIMTO CLOVEKEM JEDNAT, VYHNETE SE PROBLEMUM, PROTOZE TENTO CLOVEK OPRAVDU NENI VUBEC FEROVY.
Ted neco pro Vas pane Stejskal: Ja se nemusim skryvat za nejakou prezdivkou (jak jste se me pokousel z toho osocit), nemusim se skryvat jako Vy za svoji "skoro tchyni", ktera o nicem nevi a delate ji jen problemy. U me, jste absolutni spodina spolecnosti, plevel, ktery vyuziva ostatni.
Pro Vas ostatni, pokud chcete vedet vice a vyhnout se problemum: 777 102 322 (Michal Jedlicka)
Michal Jedlicka
 

Re: podvodník pavel stejskal

Příspěvekod ctvrtecka » čtv říj 09, 2014 3:07 am

Dobrý den,

pan Stejskal mě právě taky podvedl a samozřejmě vím kde se zdržuje, protože jsme ze stejné obce Dolní Chabry.
Napište mi na mail Váš kontakt, ozvu se Vám. ctvrtecka@seznam.cz
Díky

[quote="josef smid"]dobry den mam take stejnou zkusenost s panem pavlem stejskalem nar 27.3. 1979 trvale bytem piskova
830/25 praha 12- modrany a ne jen ja je nas vic kdo o tomto cloveku vite neco vic napiste sem
hystame hromadne trestni oznameni dluzi nam hodne penez sliboval os. auta bagry nakladaky zabavene v ge money vybral zalohy a ne male a od te doby se nam vyhyba pokud by jste vedeli kde se tenhle clovek viskytuje nabyzim i odmenuza informaci dekuji josef smid[/quote]
ctvrtecka
 

Re: podvodník pavel stejskal

Příspěvekod mxhhery » ned říj 26, 2014 11:24 am

Martin Praha momentálně mě tento člověk podvedl ozvěte se na tel 702405114 mám jeho bydliště
mxhhery
 

Re: podvodník pavel stejskal

Příspěvekod Návštěvník » stř lis 19, 2014 12:18 pm

I když víte, kde bydlí je to na prd...párkrát vám zvedne tel. , pokud bude potřebovat další prachy od Vás, pak si Vás dá do nevyžádaných hovorů....jeho tchyně a potažmo přítelkyně v tom jedou s ním...zjistili jsme, že je v podmínce a bylo by dobré na něj podat žalobu, má ho na starosti advokát pan JUDr. Novotný, kterým se rád p. Stejskal ohání...máme na něj i kontakt...
Návštěvník
 

Další

Zpět na Ostatní podvody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron