Skrýt reklamu

podvodník pavel stejskal

Vše ostatní ohledně podvodného jednání prosím sem.

Re: podvodník pavel stejskal

Příspěvekod dsmecenska » úte pro 15, 2015 5:45 pm

[quote="dsmecenska"][quote="dsmecenska"]Podala jsem žalobu a je povinen vše uhradit, včetně náhrad právníkům...nebojte se a jděte do toho[/quote]Zdravím,


podejte i jednotlivě...já vyhrála... :P ,, dne 19.11.2015, po půl roce, ale přece, naše soudy ještě fungují, najděte si dobrého právníka a máte to v kapse...musí uhradit i mé právní náklady!!!


[quote="Návštěvník"]Dobrý den,

asi úplně nejlepší by bylo se spojit a podat vše hromadně. Myslím, že už je nás víc než dost ........[/quote][/quote][/quote

Dobrý den,

já už čekám jen na nabytí právní moci....

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


dsmecenska
 

Re: podvodník pavel stejskal

Příspěvekod podvedeni » úte pro 29, 2015 12:57 pm

Dobrý den,
také nás podvedl, sliboval a sliboval vrácení zálohy. [b]Hlavně mu nikdo nevěřte, pokud vám bude posílat potvrzení z banky. Přijde potvrzující email a on potom platbu zruší a peníze už nikdy neuvidíte. [/b]Doufám, že p. Stejskal skončí ve vězení na dlouhou dobu, protože není možné, aby okrádal lidi a sám zůstal nepotrestán.
podvedená z Prahy
podvedeni
 

Re: podvodník pavel stejskal

Příspěvekod Návštěvník » sob led 09, 2016 8:54 pm

Taky sem pro něj dělal v Mlékojedech a na té jejich cukrárně, jen ze to bylo na černo tak mám smůlu honil nás tam jek blbce. Ze začátku platil jak bylo dohodnuto a pak nic.
Návštěvník
 

Re: podvodník pavel stejskal

Příspěvekod nedarujem123 » úte led 26, 2016 11:11 am

Dobrý den, právě jsem byl oloupen a podveden od našeho Pavlíčka Stejskala a proto vás žádám všechny kdo nechcete nechat peníze tomuto podvodníkovi, ozvěte se a pojdte se spojit a uděláme hromadnou žalobu když do toho půjdem jednotlivě je to přečin když půjdem hromadně je to trestný čin a věřím že krimi uniforma mu bude slušet vic než záchranářská vesta.
Pojdte s tim něco dělat věřte on je to srab a zlý člověk lhář a podvodník a to musíme zarazit vše legálně, on čeká na špatný krok je to slyzký had ale nám se nevysmekne pro komunikaci se mnou je zde můj email nedarujem@seznam.cz
nedarujem123
 

Re: podvodník pavel stejskal

Příspěvekod Návštěvník » pon úno 22, 2016 11:10 am

A z čeho Vám to zaplatí. ?
Návštěvník
 

Re: podvodník pavel stejskal

Příspěvekod Návštěvník » ned bře 06, 2016 6:51 am

Máte prosím kontakt na jeho mámu?
Návštěvník
 

Re: podvodník pavel stejskal

Příspěvekod Návštěvník » úte bře 15, 2016 3:22 pm

Myslíte si, že vám jeho máma v něčem pomůže, když jí zavoláte? Vše se musí dát na Policii a řešit to právně. Mě už taky okradl a vím, že to nikdy nedostanu.
Návštěvník
 

Re: podvodník pavel stejskal

Příspěvekod dostaneme ho ! » pát bře 18, 2016 8:49 pm

zdravím Vás, zde je aktuální číslo na Pavla Stejskala 778 736 341 , momentálně se nejvíce zdržuje u své nové přítelkyně (tel na ní 776 086 106 ) na Veleké Ohradě, ulice Přecechtělova 16, zvonek přesně nevím ale mělo by to být první patro. A momentálně jezdí stříbrným passatem B7 combi, rok cca 2008 na strašně ošklivých kolech které k tomuto autu očividně nepatří. Doufám že to někomu pomůže a trošku ho zmáčkne.
dostaneme ho !
 

Re: podvodník pavel stejskal

Příspěvekod nebojsa123 » úte bře 22, 2016 12:04 am

Dobrý den je možné vás kontaktovat moc dekuji nedarujem@seznam.cz
nebojsa123
 

Re: podvodník pavel stejskal

Příspěvekod Návštěvník » ned dub 03, 2016 12:22 pm

Dobrý den. Sháním aktuální informace o panu Pavlu Stejskalovi,které jsem ochoten slušně finančně odměnit.Pokud víte kde bydlí nebo kde se zdržuje napište mi prosím na cr.vymahanipohledavek@seznam.cz
S tou paní co je tu uvedená jsem již mluvil,sice ho zná,ale jinak s ním nemá nic společného.Zajímají mne jen reálná místa a lidé.Děkuji.


Naposledy oživil Anonymous v ned dub 03, 2016 12:22 pm
Návštěvník
 

Předchozí

Zpět na Ostatní podvody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron